Online vize başvuru merkezi. İngiltere, Almanya, A.B.D., Çin, Rusya ve diğer tüm vizeleri kolay ve güvenli olarak hemen alabilirsiniz. Tüm vize işlemleriniz için en yetkili adres.

Donelli, portföyünde farklı sektörlerde faaliyet gösteren Ulusal ve Uluslararası ölçekte birçok firmayı barındıran, sınıfının en iyisi olan hizmetleri sunan, ülkenin en büyük ve en hızlı gelişen seyahat yönetim şirketlerinden birisidir.

2003 yılında kurulan Donelli, seyahat programlarındaki kaliteyi en üst düzeye taşımakta ve müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Donelli olarak amacımız, en uygun fiyata, profesyonel, proaktif ve özel bir hizmet sunarak, dünyayı size daha da yakınlaştırmaktır.

Profesyonel seyahat uzmanlarımız, tüm isteklerinize cevap verebilecek tecrübe ve birikime sahiptirler. Portföyünde yer alan 200.000’in üzerinde otel ve her kategoride konaklama alternatifleriyle müşterilerimize birçok seçenek sunmaktayız. Servislerimiz arasında havaalanı transferleri, karşılama ve uğurlama, uçak bileti, araç kiralama, seyahat sigortası, tatil paketleri, önemli gün ve etkinlikler için bilet temini, vize müracaatları ve organizasyon (kongre, seminer, toplantı, lansman, açılış vb.) hizmetleri bulunmaktadır.

TÜRSAB A Grubu seyahat acentesi olarak 2003 yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren firmamız, hizmet kalitesini arttırmak için 2010 yılında IATA üyesi olmuştur ve faaliyetlerini bu çerçevede sürdürmektedir. İstanbul’daki merkez ofisimizin yanı sıra İngiltere ve Avrupa’nın diğer ülkelerindeki müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak için Londra ofisimiz 2015 yılında faaliyete geçmiş ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.


Vize Adresim üzerinden tüm vize başvurularınızı güvenli, kolayca ve hızlı olarak yapabilirsiniz. Vize başvuru sürecinizdeki tüm aşamaları takip edin ve kısa süre içerisinde vizenizi alın.