Pakistan Vizesi başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızda, ihtiyacınız olan evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki bilgiyi bulabilirsiniz. Sayfamızdan Pakistan Vizesi için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Pakistan seyahatinde bulunacak olan vatandaşlarımızın bu ülkeye olan yolculukları öncesi Pakistan vizesi almaları gerekmektedir. Pakistan vizesi vatandaşlarımız için zorunlu bir prosedür olurken Pakistan vizesi olmadan bu ülkeye olan seyahatinizin gerçekleşmesi düşük bir ihtimaldir. Türkiye Cumhuriyeti resmi pasaport sahibi vatandaşlarımızın ise; Pakistan vizesi işlemlerinde bulunmalarına gerek yoktur. Resmi pasaport sahibi vatandaşlarımız 180 gün içerisinde 90 günü geçmeme koşuluyla Pakistan vizesi işlemlerinden muaftır. Fakat resmi pasaport sahibi vatandaşlarımızın bu ülkeye olan seyahatlerinden önce pasaportlarının geçerlilik süresi Pakistan seyahati sonrası en az 6 ay olmalıdır. Vatandaşlarımız Pakistan vizelerini, Pakistan Türkiye temsilcilikleri olan Pakistan Büyükelçiliği Ankara, Pakistan Başkonsolosluğu İstanbul ve Pakistan vize işlemleri üzerine çalışmaları bulunan temsilcilikler aracılığıyla alabilirler.


Vize Adresim üzerinden tüm vize başvurularınızı güvenli, kolayca ve hızlı olarak yapabilirsiniz. Vize başvuru sürecinizdeki tüm aşamaları takip edin ve kısa süre içerisinde vizenizi alın.